MLADI HRVATSKI ROBOTIČARI ■ UVIJEK SIGURNI DONOSIOCI ZLATNI, SREBRNIH I BRONČANIH ODLIČJA

9 medalja za Hrvatski robotički savez

nedjelja, 3. srpnja 2016.

Mladi hrvatski robotičari nikada nisu razočarali, oni su se kući uvijek vraćali s vrijednim teretom i hrpom medalja, pa tako i – s ovogodišnjeg najvećeg svjetskog natjecanja „RoboCup 2016.“ iz Leipziga donose 9 medalja za Hrvatski robotički savez.

MLADI HRVATSKI ROBOTIČARI SU OSVOJILI:
■ dva prva mjesta u super timovima Co Space i Rescue Line Secondary
■ tri duga mjesta, u Rescue Maze, u CoSpace Primary i supertimovi Rescue Line Primary
■ dva treća mjesta, u Rescue Line Secondary i supertimovi u Soccer Light Primary

U najbrojnijoj kategoriji Rescue Line Secondary naša ekipa Cro Little home je osvojila 3. mjesto u individualnom nastupu i 1. mjesto u super timovima.

Naši su momci, ekipa Croatia Space team i Dukati komponeneti u supertimovima zajedno sa ekipom iz Meksika osvojili 1.mjesto

U kategoriji Rescue Line Primary naša je ekipa Cveteki Croatian team zajedno sa jednom Njemačkom ekipom osvojila 2. mjesto.

U najbrojnijoj kategoriji Rescue Line Secondary naša ekipa Cro Little home je osvojila 3. mjesto u individualnom nastupu i 1. mjesto u super timovima. Naši su momci, ekipa Croatia Space team i Dukati komponeneti u supertimovima zajedno sa ekipom iz Meksika osvojili 1.mjesto U kategoriji Rescue Line Primary naša je ekipa Cveteki Croatian team zajedno sa jednom Njemačkom ekipom osvojila 2. mjesto.

■ četiri duga mjesta, u Rescue Maze, u CoSpace Primary i supertimovi Rescue Line Primary i Soccer Lightweight Primary
■ tri treća mjesta, u Rescue Line Secondary i supertimovi u Soccer Light Primary, te Soccer Lightweight Secondary

.............

DA POJASNIMO | Kako natjecanje u Leipzigu još traje... od prve informacije da sada [ 16:00 sati ] povećali smo broj osvojenih odličja i sada je to devet [9] medalja

...............

Bravo i mentori! I oni su u medalje utkali svoje znanje jer su u svakom trenutku znali kako se radi s najmlađim kategorijama a da to ima zlatni, srebrni i brončani sjaj: Ivica Kolarić, Jelka Hrnjić, Đula Nađ, Zoran Vukić, Zoran Pribičević, Dijana-Svjetlana Lendvaj, Željko Posavec i Lucija Špacal. Ne zaboravljaju zahvaliti i svima koji su pridonijeli, da su u miru pred natjecanje, svoje talente pripremali u Primoštenu gdje su bili sjajno ugošćeni.

NA NATJECANJU „ROBOCUP 2016.“ PO KATEGORIJAMA NASTUPILI SU I OSVOJILI MEDALJE:

....................

1. mjesto i ZLATNA MEDALJA U SUPER TIMOVIMA

3. mjesto i BRONČANA MEDALJA U INDIVIDUALNOM NASTUPU

... ( jedina ekipa koja je u potpunosti  riješila zadatak u super timovima)

RESCUE LINE SECONDARY [ koja je bila i kategorija u kojoj je nastupilo najviše ekipa]

■  CRO LITTLE HOME |  Hrvatsko društvo za robotiku  | mentor:  Jelka HRNJIĆ

natjecatelji:  Andro KATANEC | Elizabeta TEDEŠKO | Branimir ĆARAN

1. mjesto i ZLATNA MEDALJA U SUPER TIMOVIMA, zajedno s ekipom iz Meksika

2. mjesto i SREBRENA MEDALJA  za CoSpace Primary u individualnom nastupu

... ( prvi put na svjetskom natjecanju …)

CoSPACE RESCUE PRIMARY

■  Croatia Space team | RIK Popovača | mentor:  Diana-Svjetlana LENDVAJ

natjecatelji:  Dorijan LENDVAJ |  Marko PONGRAC | Roko  BEKAVAC

CoSPACE RESCUE SECONDARY

■  Ducati komponenti SŠ Ludbreg Team | Srednja škola Ludbreg | mentor: Željko POSAVEC natjecatelji:  Antonio VLAHOVIĆ |  Dean COPAN | Vilim STANČIN | Ivan JOVANOVIĆ

2. mjesto i SREBRNA MEDALJA, zajedno s jednom ekipom iz Njemačke

...

RESCUE LINE PRIMARY

■  CVETEKI CROATIAN TEAM | Udruga Robofreak  | mentor:  Ivica KOLARIĆ  ■

natjecatelji: Sven VOJNOVIĆ | Noa ŠOIĆ | Grgur PREMEC

2. mjesto i SREBRNA MEDALJA  u individualnom nastupu

... (potvrdili svoje rezultate iz prethodnih godina)

RESCUE MAZE

■  Croatian Robotic Association |  Hrvatsko društvo za robotiku | mentor:  Đula NAĐ ■ natjecatelji:  Matej NOVOSAD |  Janko PRIBIČEVIĆ

SOCCER LIGHTWEIGHT PRIMARY

■  CRO ADRIATIC | Mladi roboticari Split | mentor:  Zoran VUKIĆ

natjecatelji: Darijan GUDELJ | Antonio NIKOLIĆ | Ivan Pavao LOZANČIĆ

3. mjesto i BRONČANA MEDALJA u supertimovima

3. mjesto i BRONČANA MEDALJA u individualnom nastupu

SOCCER LIGHTWEIGHT SECONDARY

■  CRO SCHOOL BOOK [Školska knjiga] | Hrvatsko društvo za robotiku | mentor:  Zoran PRIBIČEVIĆ

natjecatelji: Roko PARAĆ | Matko PRIBIČEVIĆ | Petar SLAVIČEK

■ I JOŠ DA PODSJETIMO ■

Lanjsko, ljeto 2015.  - svi će pamtiti kineski 7,6 milijunski grad Hefei, jer tamo je održan najveći svjetski skup mladih robotičara. Sa Svjetskog natjecanja iz robotike „RoboCup Junior“ 12 mladih robotičara i njihovi mentori Ivica Kolarić i Jelka Hrnjić vratili su se s DVA SREBRA  i ZLATOM koje je osvojila ekipa Školske knjige ili kako su službeno predstavljeni - CRO School book [Školska knjiga]